المساعد الشخصي الرقمي

مشاهدة النسخة كاملة : Exitosa gira americana de Joan Monroy i Carlos Piris


الريــم
12-13-2022, 10:24 AM
Els jugadors catalans Joan Monroy i Carlos Piris van sumar 6 medalles a la seva gira per Per?, Mèxic, El Salvador i Canadà, juntament amb el combinat nacional.

La primera parada va ser el Per? Challenge, amb una discreta segona ronda a individual mascul? per part de Piris i una segona ronda de Monroy al Dobles Mixtes. Al Dobles Mascul? van caure a primera ronda contra Ondrej Kr?l i Adam Mendrek (CZE).

Posteriorment, es van desplaçar a Guadalajara per disputar el XIII Mexican International 2022. Monroy i Piris van aconseguir la medalla de bronze en Dobles Mascul?. Sense moure's de Guadalajara (Mèxic), van disputar el 1er Campionat Iberoamericà on Piris es va fer amb el bronze en Individual Mascul?; mentre que Monroy, al Dobles Mixtes amb Ania Setien, també es va fer amb el bronze. La tercera medalla de la competici? la van aconseguir al dobles mascul?, *on Monroy i Piris van arribar amb solvència a semifinals per? es van haver de retirar durant la disputa del tercer set contra José Guevara i Diego Mini (PER) degut a una sobrecàrrega muscular de Piris.

D’altra banda, Monroy i Setien es van fer amb la medalla d'or al IV El Salvador International 2022; mentre que al dobles mascul?, van sumar una nova medalla de bronze superant José Alejandro Orellana i Josué Duran (ESA) i José Guevara i Diego Mini (PER).

Per acabar la gira americana, van disputar el Yonex Candian International Challenge 2022 a Markham (Toronto), on van caure a segona ronda a dobles mascul?. Mateix resultat que va obtenir Monroy al Dobles Mixtes amb Ania Setien.

Finalitzada aquesta gira americana, els dos esportistes catalans han estat convocats amb la Selecci? Nacional per disputar la fase classificat?ria del Campionat d'Europa per equips mixtes que es disputarà a Suïssa.



أكثر... (https://www.sport.es/es/noticias/esport-catala/exitosa-gira-americana-joan-monroy-79861204)

منتديات - منتدى - شدات ببجي - شحن شدات ببجي - شحن ببجي - متجر ببجي - متجر شدات ببجي - شعبية ببجي - شدات - شحن روبلوكس - شحن يلا لودو - اقساط - شدات ببجي اقساط - شدات ببجي - شدات ببجي تمارا - شدات ببجي تابي - شحن يلا لودو - شحن يلا لودو اقساط - تقسيط بطاقات سوا - موبايلي اقساط - زين اقساط - ايتونز امريكي اقساط - ايتونز سعودي اقساط - شعبية ببجي - متجر اقساط - شدات ببجي - حسابات ببجي - شدات ببجي - شدات ببجي اقساط - شدات  ببجي - متجر busd - نون - نون - نون السعودية - نون - شدات ببجي - سيارات اطفال - تصميم متجر الكتروني - تصميم متجر سلة - تصميم شعارات - تصميم متاجر سلةوكالة تسويق - مصمم جرافيك - موشن جرافيك - - تصميم موقع سلة - تصميم متجر في سلة - تصميم متجر الكتروني سلة - افضل مصمم متجر الكتروني - تصميم متجر سلة - تصميم متجر سلة احترافي - تصميم متجر سلة - مصمم متاجر سلة - مصمم موشن جرافيك - مصمم موشن جرافيك بالرياض - افضل شركة تصميم متجر الكتروني  - تصميم متجر الكتروني احترافي - تصميم css سلة - متجر نوف ديزاين - شركات موشن جرافيك - افضل موقع لتصميم متجر الكتروني - تصميم شعار متجر سلة - تصميم متجر الكتروني متكامل - شركة تصميم متاجر الكترونية - تصميم المتجر سلة - تصميم متجر الكتروني - ماهو تصميم الجرافيك - تصميم